Ośmioro szczeniąt umierało z głodu pilnując ciała zmarłej matki!

04 maj 2021
Autor: 
Ośmioro szczeniąt umierało z głodu pilnując ciała zmarłej matki! OTOZ Animals - Inspektorat Zielona Góra

Szczenięta umierały z głodu pilnując ciała swojej zmarłej matki. Właściciel nie zajął się bezsilnymi zwierzakami. Z pomocą przyszli wolontariusze OTOZ!

Była przykuta łańcuchem do budy, niestety zdechła. Suczka miała ośmioro szczeniąt, które zostały pozostawione na pastwę losu. Malutkie pieski zostały w budzie, trwając przy ciele zmarłej matki. Właściciel nie interesował się psami, które same nie potrafiły o siebie zadbać. Na miejscu pojawili się wolontariusze OTOZ Animals z Inspektoratu w Zielonej Górze. Na miejsce wezwana została policja.

Zwierzęta zostały odebrane od nieodpowiedzialnego właściciela. Pieski trafiły do rodzin tymczasowych, teraz szukają nowych domów! Wolontariusze OTOZ proszą o pomoc, potrzebne są badania, odrobaczenia, szczepienia i podkłady. 

Możesz pomóc - wysyłając przelew na numer konta 96 1020 5402 0000 0702 0326 6210, w tytule przelewu "sierotki" lub korzystając z Paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u