Zaginął 20-letni Jakub Sączawa ze Szprotawy. Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął...

07 maj 2021
Zaginął 20-letni Jakub Sączawa ze Szprotawy. Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął...

Zaginął 20-letni Jakub Sączawa ze Szprotawy. Młody mężczyzna wyszedł z domu 14 kwietnia i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Trwają poszukiwania 20-letniego Jakuba Sączawy ze Szprotawy, który 14 kwietnia wyszedł ze swojego domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był dresy, czerwoną kurtkę marki Adidas oraz sportowe buty. 

Jakub Sączawa ma około 180 centymetrów wzrostu, waży około 70 kilogramów i ma szczupłą budowę ciała. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.