Strażacy wezwani do mężczyzny leżącego przy rzece. "Był nietrzeźwy i agresywny"

09 maj 2021
Autor: 
Strażacy wezwani do mężczyzny leżącego przy rzece Redakcja/archiwum

Ludzie zaniepokoili się mężczyzną leżącym przy rzece Bóbr w Nowogrodzie Bobrzańskim i wezwali strażaków. Pomoc nie była jednak potrzebna. Pan był pijany i agresywny.

Zielonogórska straż pożarna otrzymała zgłoszenie z prośbą o pomoc w niedzielne popołudnie, 9 maja, o godzinie 14:08. Spacerowicze zaniepokoili się mężczyzną, który leżał na brzegu rzeki Bóbr w Nowogrodzie Bobrzańskim, lecz nie było do niego żadnego dojścia.

Do akcji wyruszył zastęp z Zielonej Góry oraz miejscowi strażacy-ochotnicy. Gdy podeszli do mężczyzny okazało się, że zupełnie nie potrzebuje pomocy.

- Był nietrzeźwy i agresywny. Na miejsce wezwano patrol policji, który zabrał mężczyznę do izby wytrzeźwień - st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Katastrofa samolotu na lotnisku w Zielonej Górze. Nie żyje pilot (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.