Żaglówka przewróciła się na jeziorze Niesłysz. Płynęły nią 3 osoby!

09 maj 2021
Żaglówka przewróciła się na jeziorze Niesłysz. Płynęły nią 3 osoby Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie na jeziorze Niesłysz koło Świebodzina. Przewróciła się łódka z trzema osobami. Na pomoc wezwano straż pożarną.

Wszystko wydarzyło w niedzielę, 9 maja, około godziny 15:30. Na jezioro Niesłysz w pobliżu miejscowości Ołobok wypłynęła żagłówka z trzema osobami na pokładzie. Nagle z nieznanych przyczyn łódka przewróciła się.

Świadkowie powiadomili służby ratownicze. Na miejscu zjawiły się m.in. cztery zastępy straży pożarnej wraz z łodzią.

Na szczęście wszystkim osobom, które znajdowały się na żaglówce nic się nie stało. O własnych siłach dopłynęły do brzegu i nie wymagały pomocy medycznej. Do zadań strażaków należało tylko zholowanie łódki.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.