Tragiczny wypadek koło Nowej Soli. Drzewo śmiertelnie przygniotło pilarza

13 maj 2021
Autor: 
Drzewo śmiertelnie przygniotło pilarza koło Nowej Soli Redakcja/archiwum

Tragiczny wypadek w miejscowości Bielawy koło Nowej Soli. Spadające drzewo zwaliło się wprost na mężczyznę. Ranny zmarł na miejscu.

Wszystko wydarzyło się w środę, 12 maja, w godzinach przedpołudniowych. W rejonie wsi Bielawy (gmina Siedlisko) na prywatnym terenie nienależącym do Lasów Państwowych trwała wycinka drzew. Nagle, gdy 73-letni mężczyzna podcinał pień, drzewo zwaliło się wprost na pilarza.

Świadkowie wezwali służby ratownicze. Na miejsce przyjechali strażacy, policjanci i medycy. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Ranny zmarł na miejscu.

Wszystkie okoliczności wypadku ustala teraz nowosolska policja oraz prokuratura.

Przeczytaj też: Burza w Zielonej Górze. Zalane ulice i posesje, interwencje strażaków (FILM, ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.