Zaginął Andrzej Bujda spod Krosna Odrzańskiego. Szuka go policja i straż pożarna

13 maj 2021
Autor: 
Zaginął Andrzej Bujda spod Krosna Odrzańskiego Fot. KPP Krosno Odrz.

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny koło Krosna Odrzańskiego. Zaginął Andrzej Bujda z gminy Maszewo. Masz jakieś informacje? Policja prosi o kontakt.

Trwają poszukiwania mężczyzny koło Krosna Odrzańskiego. 32-letni Andrzej Bujda w środę, 12 maja, około godziny 12:00 wyszedł z domu w miejscowości Korczyców (gmina Maszewo) i nadal nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z najbliższymi.

W działania zaangażowano wielu policjantów z Krosna Odrzańskiego i Gubina. Pomagają też strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o Andrzeju Bujda, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 79 45 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Burza w Zielonej Górze. Zalane ulice i posesje, interwencje strażaków (FILM, ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.