Świebodzin: Pijany jechał skradzionym rowerem po trasie S3...

21 maj 2021
Świebodzin: Pijany jechał skradzionym rowerem po trasie S3... Lubuska Policja

Pijany mężczyzna ukradł rower, a następnie wybrał się na przejażdżkę po trasie S3. Mężczyzna szybko zakończył swoją podróż...

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 20 maja, chwilę po godzinie 15 na drodze ekspresowej S3 w powiecie świebodzińskim. Kierowcy podróżujący S3 na odcinku Świebodzin-Sulechów zgłaszali, że po trasie szybkiego ruchu porusza się rowerzysta, sposób jego jazdy wskazywał, że może kierować jednośladem, będąc pod wpływem alkoholu. Na trasę błyskawicznie zadysponowany został patrol policji.

Policjanci zatrzymali 34-letniego rowerzystę, okazało się, że mężczyzna poruszał się skradzionym tego samego dnia rowerem. Dodatkowo 34-latek był nietrzeźwy. Sprawa została zgłoszona do sądu, który zadecyduje o karze dla fana jednośladów. Mężczyźnie grozi grzywna w wysokości 5 tys. złotych!

Skradziony rower jeszcze tego samego dnia powrócił do prawowitego właściciela.

Przeczytaj też: Wiadukt na Zjednoczenia w Zielonej Górze do remontu! Inwestycja wyniesie 11 mln złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u