Kradzież na polu namiotowym – szybkie zatrzymanie i zarzuty

03 sierpień 2016
Autor: 

Policjanci z Posterunku Policji w Ośnie Lubuskim zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o kradzież pieniędzy na polu namiotowym. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem - grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (2 sierpnia) policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży pieniędzy na polu namiotowym nad jeziorem Reczynek w Ośnie Lubuskim. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że dzień wcześniej z jego namiotu zginęły pieniądze w kwocie 150 euro i 200 złotych. 57-latek w chwili kradzieży przebywał nad wodą. W pewnym momencie zauważył dwóch mężczyzn podchodzących do jego namiotu. Jeden z nich wszedł do środka, a drugi stał na „czatach” i kontrolował otoczenie. Gdy zgłaszający zorientował się, że jeden z mężczyzn znajduje się w namiocie zaczął biec w ich stronę. Niestety, mężczyźni zdołali uciec ze skradzionymi pieniędzmi.

Dzięki szybkiej pracy wykrywczej mundurowych z Ośna Lubuskiego odpowiedzialni za kradzież mężczyźni, w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zawiadomienia zostali zatrzymani. 17 i 21-latek usłyszeli zarzut kradzieży. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gorzów Wlkp

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u