Kolizja w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na alei Wojska Polskiego. Na miejsce wezwano służby ratownicze.
Kolizja Zielona Góra. Zderzenie osobówek
Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zielonej Górze w niedzielne popołudnie, 1 marca, o godzinie 14:55. Na al. Wojska Polskiego na wysokości Uniwersytetu Zielonogórskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.
Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Krosna Odrzańskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Peugeot zwolnił, ponieważ na sygnalizatorze zapaliło się czerwone światło. Wtedy w tył Peugeota uderzył kierowca Chevroleta.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:
Przybyły służby ratownicze
Do akcji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Przybył także patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.
Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Straty są jedynie materialne.
Okoliczności kraksy ustalają mundurowi z zielonogórskiej drogówki. Sprawca zostanie ukarany mandatem i otrzyma punkty karne za spowodowanie kolizji.
Przeczytaj też: Ćwiczenia strażaków pod Zieloną Górą. Realistyczna akcja i ważny test (FILM)

