O krok od tragedii w Krośnie Odrzańskim! Rozpędzone auto omal nie potrąciło ojca z synem!

16 czerwiec 2021
O krok od tragedii w Krośnie Odrzańskim! Screen/Nagranie z monitoringu SM Krosno Odrz.

Bardzo niebezpieczne zdarzenie na przejściu dla pieszych w Krośnie Odrzańskim! Rozpędzone auto omal nie potrąciło ojca z synem! 

Wszystko wydarzyło się na ulicy Poznańskiej biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 29 w Krośnie Odrzańskim. Nagranie z monitoringu zarejestrowało bardzo niebezpieczną sytuację, do jakiej doszło na przejściu dla pieszych w rejonie Parku Tysiąclecia. Ojciec z synem próbowali przedostać się na drugą stronę jezdni. W pierwszej kolejności nie przepuścił ich kierowca białego busa. Po chwili ojciec wraz z dzieckiem znaleźli się na drodze.

Czytaj także - Ogromny pożar kurnika pod Bytomiem Odrzańskim! Z ogniem walczą 22 zastępy straży pożarnej!

Dziecko jechało na rowerku biegowym przy swoim ojcu, gdy byli już na środku drogi nadjechał rozpędzony samochód! Tylko szybka i zdecydowana reakcja mężczyzny pozwoliła uniknąć tragedii. Sprawa została zgłoszona na policję oraz straż miejską. Służby prowadzą postępowanie mające na celu dotarcie do kierowcy osobówki. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.