Śmiertelne potrącenie mężczyzny pod Nową Solą. Sprawca uciekł z miejsca wypadku! (ZDJĘCIA)

11 lipiec 2021
Śmiertelne potrącenie mężczyzny pod Nową Solą. Sprawca uciekł z miejsca wypadku! Redakcja

Tragiczne zdarzenie na Drodze Wojewódzkiej numer 278 w pobliżu miejscowości Konotop. W rowie ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 11 lipca, w godzinach porannych. W przydrożnym rowie, biegnącym wzdłuż Drogi Wojewódzkiej numer 278 na odcinku Konotop-Lubiatów w powiecie nowosolskim odnaleziono ciało mężczyzny z widocznymi ranami głowy. Na miejsce zadysponowany został patrol policji, funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony, jednak policja tego nie potwierdza. W miejscu ujawnienia zwłok, odnalezione zostały elementy pojazdu koloru srebrnego, było to m.in. lusterko. 

Na miejscu przez wiele godzin pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza policji. Funkcjonariusze prowadzili swoje czynności pod nadzorem prokuratury. 

Przeczytaj też: Wypadek koło Nowej Soli. Trzy osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u