Śmiertelne potrącenie mężczyzny na autostradzie A2! Jak pieszy się tam znalazł?

12 lipiec 2021
Śmiertelne potrącenie mężczyzny na autostradzie A2! Jak pieszy się tam znalazł? Redakcja/Archiwum

Tragiczny wypadek na autostradzie A2. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił mężczyznę. Na miejscu wypadku pracują policjanci!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 12 lipca, chwilę po północy na 40 kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka. Samochód osobowy marki skoda potrącił mężczyznę, który znajdował się na jezdni. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Niestety potrącony pieszy zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku od wczesnych godzin porannych pracują sulęcińscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób oraz dlaczego potrącony mężczyzna znalazł się na autostradzie. Czynności prowadzone są w taki sposób, aby nie utrudniać ruchu pojazdów.

Ruch w kierunku Świecka przez kilka godzin był całkowicie zablokowany. Obecnie odbywa się płynnie.

Przeczytaj też: Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka wjechała w tramwaj (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u