Pod Sulechowem spłonęło 7 hektarów zboża! W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

13 lipiec 2021
Pod Sulechowem spłonęło 7 hektarów zboża! W akcji 7 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Pożar zboża na pniu w pobliżu miejscowości Mozów pod Sulechowem. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej!

We wtorek, 13 lipca, około godziny 17:30, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru zboża ma pniu w okolicach miejscowości Mozów pod Sulechowem. Sytuacja była dynamiczna, rozwojowi pożaru sprzyjały silne podmuchy wiatru.

Łącznie na miejsce zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej. Strażacy szybko opanowali pożar. - Spalone zostało 7 hektarów zbożna na pniu. Sytuacja jest już opanowana. Brak poszkodowanych i większych strat materialnych. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Czytaj także - Mężczyźni błąkali się po podziemiach MRU. Z pomocą przyszli policjanci!

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.