Szprotawa: Poszukiwany 35-latek schował się przed policją w... beczce opryskiwacza

23 lipiec 2021
Autor: 
Poszukiwany schował się przed policją w... beczce opryskiwacza Fot. KPP Żagań

Policjanci z Żagania zatrzymali mężczyznę, który groził swojej byłej partnerce i staranował jej auto podczas jazdy. 35-latek ukrywał się w beczce opryskiwacza.

Mieszkaniec gminy Szprotawa podczas przerwy w odbywaniu kary więzienia, groził swojej byłej partnerce pozbawieniem życia. Później w miejscowości Witoszyn staranował swoim samochodem pojazd, którym kierowała kobieta.

- W aucie znajdowały się też dzieci. Mężczyzna stworzył dla nich bezpośrednie zagrożenie utraty życia i zdrowia. Następnie wybił szyby w pojeździe i groził kobiecie, aby wycofała wszystkie zawiadomienia - informuje sierż. Arkadiusz Szlachetko z żagańskiej policji.

Ukrywał się w beczce opryskiwacza

Policjanci tuż po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. 35-latek postanowił schować się na posesji w gminie Małomice, która należała do jego rodziny.

- Po wejściu siłowym do budynku gospodarczego funkcjonariusze kryminalni przeszukali wszystkie pomieszczenia. Ku ich zaskoczeniu po otwarciu zbiornika od opryskiwacza okazało się, że schował się w nim poszukiwany 35-latek - relacjonuje sierż. Szlachetko.

Teraz mężczyzna wróci za kratki, ale na dłużej...

Przeczytaj też: Tragedia pod Krosnem Odrzańskim. Mężczyzna utonął w jeziorze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u