Dwa wypadki na trasie S3 pod Gorzowem i spore utrudnienia w ruchu!

23 lipiec 2021
Dwa wypadki na trasie S3 pod Gorzowem i spore utrudnienia w ruchu! KP PSP Gorzów Wlkp.

Dwa zdarzenia drogowe na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim i ogromne utrudnienia w ruchu! Korkuje się trasa S3 oraz DK22!

W piątek, 23 lipca, około godziny 8 na 89 kilometrze trasy S3 w kierunku Szczecina, kierujący samochodem osobowym marki toyota stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Na trasie S3 zaczęły tworzyć się korki, kierowcy musieli zwalniać.

Po kilkunastu minutach około 500 metrów przed zdarzeniem doszło do drugiego wypadku, w którym udział brały trzy pojazdy. Początkowo zderzyły się dwie osobówki marki ford oraz honda, następnie osobowa honda uderzyła jeszcze w tył naczepy ciężarówki. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. 

Na miejscu tych dwóch zdarzeń pracowały łącznie po dwa zastępy straży pożarnej oraz zespoły ratownictwa medycznego i patrole policji. 

Obecnie ruch na trasie S3 w kierunku Szczecina odbywa się jednym pasem. Kierowcy powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Czynności na miejscu tych dwóch zdarzeń prowadzą już gorzowscy policjanci.

Przeczytaj też: Przebierają się za strażaków, aby okradać domy. Straż pożarna ostrzega przed oszustami


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u