BMW wypadło z drogi i staranowało płot w Zielonej Górze. Jedna osoba ranna!

23 lipiec 2021
BMW wypadło z drogi i staranowało płot w Zielonej Górze. Jedna osoba ranna!

Samochód osobowy wypadł z jezdni i staranował płot w zielonogórskim Przylepie. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu! 

W piątek, 23 lipca, około godziny 15:40 na ul. Solidarności w zielonogórskim Przylepie samochód osobowy marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z jezdni, przejechał przez chodnik i staranował przydrożny płot. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Pojazdem podróżowały łącznie dwie osoby, wszyscy samodzielnie opuścili samochód. Jedna osoba została lekko poszkodowana.

Swoje czynności na miejscu prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Na ulicy Solidarności biegnącej w ciągu Drogi Wojewódzkiej numer 280 występują utrudnienia w ruchu. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u