Wypadek ciężarówek na S3 pod Gorzowem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana!

23 lipiec 2021
Autor: 
Wypadek ciężarówek na S3 pod Gorzowem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana! OSP Santocko

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana!

W piątek, 23 lipca, około godziny 15 na 75 kilometrze trasy ekspresowej S3 w pobliżu miejscowości Marwice pod Gorzowem Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym 4 zastępy straży pożarnej. 

- Jedna osoba została poszkodowana. - informuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik straży pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli wyciek płynów eksploatacyjnych z rozbitego pojazdu, który leży na boku.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Utrudnienia na odcinku drogi S3 pomiędzy węzłami Myślibórz a Gorzów Wielkopolski Północ mogą potrwać kilka godzin. Wprowadzone zostały objazdy dla osób jadących w kierunku Zielonej Góry przez tzw. starą trójkę od zjazdu w miejscowości Myślibórz. 

To kolejne zdarzenie na trasie S3 pod Gorzowem w ciągu jednego dnia. Dziś rano doszło do dwóch zdarzeń na jezdni w kierunku Szczecina


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u