Strajk #CzarnekOUT w Zielonej Górze. "Ciemno, ciemniej, Czarnek" [FOTORELACJA]

23 lipiec 2021
Strajk #CzarnekOUT w Zielonej Górze. "Ciemno, ciemniej, Czarnek" Redakcja

Strajk przeciwko Ministrowi Edukacji w Zielonej Górze. W proteście udział wzięło kilkadziesiąt osób.

W piątek, 23 lipca na rondzie 11 Listopada przy Urzędzie Miasta w Zielonej Górze odbył się strajk pod nazwą "#CzarnekOUT". Uczestnicy protestu pokazali swoje niezadowolenie po ostatnich wypowiedziach Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka. Podobne protesty odbywają się w całym kraju.

Uczestnicy strajku mieli banery z napisami: "Czarnek = śmierć oświaty", "Ciemno, Ciemniej, Czarnek". Część uczestniczek ubrała na głowy kartonowe pudełka z napisami: grzeczna, gotuję, haftuję - które miały się odnosić do cnót niewieścich.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Na miejscu strajku zjawili się również policjanci, część uczestników została wylegitymowana.

Czytaj także - Wypadek ciężarówek na S3 pod Gorzowem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u