Tragedia nad jeziorem w Sławie. Utonęła kobieta

24 lipiec 2021
Autor: 
Tragedia nad jeziorem w Sławie. Utonęła kobieta Fot. OSP Sława

Śmierć nad wodą. Kobieta utonęła w jeziorze Sławskim. Sprawę bada wschowska policja i prokuratura.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 24 lipca, około południa. Ludzie wypoczywający nad jedną z dzikich plaż przy jeziorze w Sławie zauważyli na akwenie dryfujące ciało kobiety.

Do akcji zaangażowano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz miejscowych ratowników WOPR. Służby szybko wyłowiły ciało na brzeg.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz tożsamości kobiety. Jej ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - informuje kom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Przeczytaj też: Mężczyzna utonął w jeziorze pod Krosnem Odrzańskim. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u