Akcja strażaków na Dzikiej Ochli w Zielonej Górze. Szukają człowieka pod wodą (ZDJĘCIA)

30 lipiec 2021
Autor: 
Akcja strażaków na Dzikiej Ochli w Zielonej Górze Redakcja

Akcja poszukiwawcza na kąpielisku Dzika Ochla w Zielonej Górze. Pusty namiot postawił służby na nogi. Strażacy szukają człowieka pod wodą.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 30 lipca, po godzinie 18:30. Przy zbiorniku wodnym Dzika Ochla stał pusty namiot, który zaniepokoił ludzi.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z oddziałów prewencji. Strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego od razu rozpoczęli poszukiwania człowieka przy użyciu łodzi. W międzyczasie do wody wszedł też płetwonurek.

Świadek poinformował, że namiot został rozstawiony już kilka dni temu. Dziś nie widział jednak mężczyzny.

Godzina 20.00: Wkrótce służby będą przeczesywać też okoliczne lasy. Pomogą w tym m.in. psy ratownicze oraz dron z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Jarogniewice. Akcja trwa...

Przeczytaj też: Sterowiec Goodyear Blimp przeleci nad Lubuskiem. Jest największy na świecie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u