Zielona Góra: Rzucał psem o ścianę. Skatowany czworonóg walczy o życie

09 sierpień 2021
Autor: 
Rzucał psem o ścianę. Skatowany czworonóg walczy o życie Fot. OTOZ Zielona Góra

Zwyrodnialec z Zielonej Góry rzucał psem o ścianę. Inspektorzy OTOZ Animals odebrali suczkę. - Cierpiała na niedowład, ciało wywijała z bólu - podkreślają.

Wiele osób nieustannie udowadnia, że nie zasługuje na przyjaciela w postaci zwierzaka. Jednym z takich przykładów jest mieszkaniec Zielonej Góry, który dosłownie skatował psa.

Ludzie powiadomili o sytuacji OTOZ Animals Zielona Góra. Jak relacjonowali, mężczyzna rzucał psem o ścianę. Huk i pisk był bardzo głośny.

- Nie wiemy, co dokładnie działo się za zamkniętymi drzwiami. Jednak, kiedy do nas trafiła, cierpiała na niedowład, ciało wywijała z bólu, ciężko oddychała. Dostała ataków padaczki. Zwymiotowała krwią - relacjonuje OTOZ Animals Zielona Góra.

Teraz o życie skatowanego psa walczy zespół z całodobowej lecznicy we Wrocławiu. Ratowanie życia Perły, bo tak nazywa się suczka, to ogromne koszta. Członkowie OTOZ zachęcają ludzi dobrej woli do wsparcia leczenia. Można to zrobić przelewem na konto 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579 (tytuł: "Perła") lub przez PayPal na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poszukiwani świadkowie

Zawiadomienie o sprawie trafiło już do służb. OTOZ poszukuje świadków, którzy są gotowi złożyć zeznania. Wystarczy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przeczytaj też: Policyjny pościg na trasie S3 w Lubuskiem. 20-latek pędził nawet 250 km/h (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u