Zaginęła Dominika Grekel ze Wschowy

10 sierpień 2021
Zaginęła Dominika Grekel ze Wschowy KPP Wschowa

Wschowscy policjanci poszukują 27 – letniej mieszkanki Wschowy. Kobieta w niedzielę około godziny 18.00 widziana była ostatni raz na terenie Boszkowa.

Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

Rodzina zaginionej oraz policja proszą o kontakt osoby, które widziały lub mogą coś wiedzieć o zaginięciu Dominiki Grekel.

Kobieta w dniu 08 sierpnia 2021 roku około godziny 18.00 będąc w Boszkowie wyszła z domku letniskowego w nieznanym kierunku, nie informując współlokatorki dokąd idzie i o której wróci.27- letnia kobieta pozostawiła w domku wszystkie swoje podręczne rzeczy.

Rysopis: wzrost 174 cm, oczy niebieskie, włosy proste do ramion, szatynka końcówki włosów blond, szczupłej budowy ciała. Zaginiona w chwili zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki typu dżins, czarną bluzkę koloru czarnego z krótkim rękawem bbd, białe sportowe buty, miała ze sobą torebkę koloru czarnego na łańcuszku.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

165 185975

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u