Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła 10-latka na przejściu dla pieszych

11 sierpień 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła 10-latka Redakcja

Wypadek w Zielonej Górze. Kierująca samochodem potrąciła 10-letniego chłopca na przejściu dla pieszych na ulicy Kożuchowskiej.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb w środowe popołudnie, 11 sierpnia, po godzinie 13:00. Kierująca samochodem marki Citroen jechała ulicą Kożuchowską w stronę Jędrzychowa. Nagle na przejściu dla pieszych przy ul. Kosynierów potrąciła 10-latka.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej oraz ratownik medyczny na motoambulansie. Z czasem dojechał też patrol policji z drogówki oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Medycy szybko opatrzyli poszkodowanego. Chłopiec doznał niegroźnego urazu głowy i obyło się bez transportowania go do szpitala.

Kierowcy poruszający się w rejonie ul. Kożuchowskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. W rejonie miejsca zdarzenia stworzyły się korki.

Aktualizacja: Jak informuje podinsp. Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji, kierująca Citroenem otrzymała mandat karny w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Przeczytaj też: Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Jest nagranie z monitoringu (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u