Gorzów: Mężczyzna zaatakował kobietę w autobusie MZK. Nikt nie zareagował (FILM)

16 sierpień 2021
Gorzów: Mężczyzna zaatakował kobietę w autobusie MZK Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali 39-latka, który zaatakował kobietę w autobusie MZK. Nikt nie zareagował. Napastnik wysiadł na kolejnym przystanku.

Wszystko wydarzyło się pod koniec lipca. Kobieta jechała autobusem MZK Gorzów Wielkopolski i siedziała na końcu pojazdu. Na wysokości ulicy Piłsudskiego do autobusu wsiadł mężczyzna, który obserwował kobietę.

- Jak wynika z nagrania, mężczyzna bez żadnego słowa zaatakował kobietę, uderzając ją w twarz, po czym wysiadł na najbliższym przystanku. Na podstawie relacji kobiety oraz monitoringu kryminalni zajęli się sprawą - relacjonuje podkom. Magdalena Ziętek z gorzowskiej policji.

Napastnik trafił do aresztu

We wtorek, 10 sierpnia, policjanci namierzyli podejrzanego w jednym z mieszkań na terenie miasta. 39-latek został zatrzymany i przetransportowany do aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności cielesnej.

- 39-latek przyznał się do zarzucanego czynu, tłumacząc się, że nie wie, co było powodem takiego zachowania. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do kobiety - informuje podkom. Ziętek.

Przeczytaj też: Samolot z prezydentem wystartował z Babimostu bez kontroli lotów. Prokuratura wszczęła śledztwo


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u