Śmiertelny wypadek koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Jedna osoba nie żyje

18 sierpień 2021
Autor: 
Śmiertelny wypadek koło Nowogrodu Bobrzańskiego Redakcja/archiwum

Tragiczny wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Żagań. Samochód dostawczy wypadł z drogi. Kierowca zmarł mimo reanimacji.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych w środowy poranek, 18 sierpnia, po godzinie 6:30. Kierowca samochodu dostawczego jadąc drogą wojewódzką nr 295 w okolicach Nowogrodu Bobrzańskiego, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Kierowca zmarł na miejscu

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

Kierowca doznał poważnych obrażeń, ponieważ w trakcie zderzenia wypadł z samochodu. Medycy długo reanimowali poszkodowanego. Życia rannego nie udało się jednak uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu. To 19-letni mieszkaniec Żagania.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz zielonogórska policja. Wkrótce przyjedzie prokurator. - Zablokowano jeden pas ruchu. Ruch odbywa się wahadłowo - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Protest ratowników medycznych w Gorzowie. Dyrektor podnosi stawki, wojewoda jedzie do Ministerstwa Zdrowia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u