Kolizja młodego kierowcy w Niwiskach. Ściął hydrant, uderzył w płot i wylądował na boku (ZDJĘCIA)

21 sierpień 2021
Autor: 
Niwiska: Uderzył w płot i wylądował na boku Fot. Czytelnik

Groźne zdarzenie w Niwiskach (gmina Nowogród Bobrzański). Młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot. Na koniec auto przewróciło się na bok.

Wszystko wydarzyło się w sobotnią noc, 21 sierpnia, około godziny 1:00. Kierujący samochodem marki Opel Astra poruszał się ulicą Haliniec w Niwiskach. Nagle młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Samochód ściął przydrożny hydrant, a następnie rozbił ogrodzenie jednej z posesji. Później pojazd przewrócił się jeszcze na bok. - Słychać było tylko pędzące auto i głośny huk - relacjonuje świadek zdarzenia.

Na miejsce przyjechał patrol policji z drogówki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Straty są jedynie materialne.

- Kierowca został ukarany mandatem - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

"Teraz mają nauczkę"

- Młodzież zazwyczaj na weekendy potrafi jeździć po tej okolicy przez całą noc. Urządzają sobie rajdy, budzą ludzi głośną muzyką oraz notorycznie trąbią, gdy przejeżdżają koło posesji. Teraz mają nauczkę - napisał czytelnik w wiadomości na dodajto.newslubuski.pl

Przeczytaj też: Wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Lubsko. Ranne dziecko i dwoje dorosłych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u