Remont autostrady A2 w Lubuskiem. Uwaga kierowcy - będą objazdy!

20 sierpień 2021
Autor: 
Remont autostrady A2 w Lubuskiem. Uwaga kierowcy - będą objazdy! Redakcja

Od 23 sierpnia rusza dalszy remont autostrady A2. Kierowcy jadący od Niemiec nie będą mogli zjechać na krajową "92". Drogowcy wytyczyli objazd.

Na lubuskim odcinku autostrady A2 trwają prace modernizacyjne. Od poniedziałku, 23 sierpnia, drogowcy rozpoczną kolejny etap. I tak na węźle Rzepin zablokowany zostanie zjazd z autostrady.

- Kierowcy podróżujący ze Świecka nie będą mieli możliwości zjazdu z A2 na drogę krajową nr 92. Wytyczony objazd prowadzi płatnym odcinkiem A2 do węzła autostradowego w Torzymiu, drogą wojewódzką nr 138 do Torzymia i dalej drogą krajową nr 92 do węzła Rzepin - informuje Autostrada Wielkopolska.

Kierowcy korzystający z objazdu, jadący między punktami poboru opłat w Tarnawie i Torzymiu będą zwolnieni z opłat.

Drugi etap remontu

Ostatni etap modernizacji na węźle Rzepin planowany jest na środę, 25 sierpnia. Wówczas obejmie on łącznicę umożliwiającą wjazd na A2 z DK92. Kierowcy będą musieli jechać na węzeł w Torzymiu, lecz podobnie jak wcześniej zostaną zwolnieni z opłat na odcinku SPO Torzym - PPO Tarnawa.

Przeczytaj też: Wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Lubsko. Ranne dziecko i dwoje dorosłych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u