Tragiczny wypadek w Sulechowie. Motorowerzysta śmiertelnie potrącił 74-letnią kobietę!

22 sierpień 2021
Tragiczny wypadek w Sulechowie. Motorowerzysta śmiertelnie potrącił 74-letnią kobietę! Redakcja/Archiwum

Motorowerzysta śmiertelnie potrącił starszą kobietę w Sulechowie. Na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana!

W niedzielę, 22 sierpnia, około godziny 17:52 na ulicy Brzozowej w Sulechowie doszło do potrącenia 74-letniej kobiety przez motorowerzystę. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym dwa zastępy straży pożarnej. Niestety mimo prowadzonej reanimacji, życia potrąconej kobiety nie udało się uratować.

Czynności na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku prowadzą już policjanci pod nadzorem prokuratora. Służby ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj też: Wypadek busa na autostradzie A2! W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u