Dwa wypadki na S3 pod Nowym Miasteczkiem. Trasa w stronę Głogowa zablokowana

27 sierpień 2021
Dwa wypadki na S3 pod Nowym Miasteczkiem. Redakcja/archiwum

Dwa wypadki na trasie S3 na odcinku Nowe Miasteczko - Głogów. Droga w stronę Polkowic jest całkowicie zablokowana. Policja wprowadziła objazd.

W piątkowe popołudnie, 27 sierpnia, przed godziną 13:00 na trasie S3 doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Wszystkie mają miejsce pod Nowym Miasteczkiem.

Pierwszy wypadek dotyczy samochodu osobowego, który zjechał z drogi do rowu. - Poszkodowany został kierowca oraz pasażerka. Opatrują ich medycy - informuje st. sierż. Arkadiusz Szlachetko z policji w Żaganiu.

W kolejnym zdarzeniu kierowca ciężarówki z nieznanych przyczyn wjechał w samochód służby drogowej. Tutaj na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Trasa S3 zablokowana w stronę Wrocławia

Służby całkowicie zablokowały drogę S3 w kierunku Głogowa. GDDKiA przewiduje utrudnienia do godziny 15:00. - Objazd między Nowym Miasteczkiem a Gaworzycami odbywa się tzw. "starą trójką" - mówi st. sierż. Szlachetko.

Przeczytaj też: Protest ratowników medycznych w Sulechowie. "Pracujemy nawet 400 godzin, aby godnie żyć"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u