Tragedia pod Gorzowem. Kierujący skuterem uderzył w drzewo, mężczyzna zginął na miejscu!

28 sierpień 2021
Tragedia pod Gorzowem. Kierujący skuterem uderzył w drzewo, mężczyzna zginął na miejscu! Redakcja/Archiwum

Tragiczny wypadek pod Gorzowem Wielkopolskim. Kierujący skuterem uderzył w drzewo, mężczyzna zginął na miejscu!

W sobotę, 28 sierpnia chwilę po godzinie 18 służby ratownicze z powiatu gorzowskiego otrzymały informację dotyczącą wypadku w pobliżu miejscowości Nowiny Wielkie pod Gorzowem Wielkopolskim. Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespól ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Na miejscu okazało się, że na drodze z miejscowości Nowiny Wielkie w kierunku na Stare Dzieduszyce, kierujący skuterem z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna kierujący jednośladem poniósł śmierć.

Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Wypadek miał miejsce w gęsto zalesionym obszarze, nie wiadomo, o której godzinie doszło do zdarzenia.

Przeczytaj też: Policyjny śmigłowiec w zielonogórskim szpitalu. Przyleciał po serce do przeszczepu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u