Żary: Przerzucił szczeniaka przez płot na teren schroniska. Piesek szuka nowego domu!

29 sierpień 2021
Żary: Przerzucił szczeniaka przez płot na teren schroniska. Piesek szuka nowego domu! Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach

Przerzucił szczeniaka przez płot na teren schroniska w Żarach. Teraz piesek szuka nowego domu!

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 28 sierpnia około godziny 17 przy ulicy Żurawiej w Żarach. Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę, który ze szczeniakiem na rękach przyszedł pod budynek Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Mężczyzna nie zamierzał jednak wejść do środka budynku, nie próbował także skontaktować się z pracownikami przytuliska. Poszedł na łatwiznę i w bezduszny sposób porzucił pieska.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Mężczyzna ze szczeniakiem na rękach skierował się do ogrodzenia schroniska, tam przerzucił psa na teren placówki. - Człowieku, który w biały dzień w tak podły sposób podrzuciłeś do schroniska szczeniaczka, gratulujemy nagrałeś się na kamery! - piszą pracownicy Schroniska w Żarach. 

Przeczytaj też: Policyjny śmigłowiec w zielonogórskim szpitalu. Przyleciał po serce do przeszczepu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u