Gorzów: Nie żyje rowerzysta. Stracił przytomność podczas jazdy

30 sierpień 2021
Autor: 
Gorzów: Nie żyje rowerzysta. Stracił przytomność podczas jazdy

Tragiczne zdarzenie w Gorzowie Wielkopolskim. Rowerzysta stracił przytomność podczas jazdy. Mężczyzna był reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie, 30 sierpnia, około godziny 17:30. Mężczyzna podrózujący rowerem po chodniku przy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim nagle stracił przytomność podczas jazdy.

Szybko okazało się, że u mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Rowerzysta był reanimowany. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Wszystko wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. Na ul. Kostrzyńskiej pracuje już policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza.

- Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń, natomiast rower jest cały - informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: Leśnicy zapraszają na targi EKO-LAS 2021. "Na zwiedzających czekają m.in. pokazy maszyn" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u