Zielona Góra: Pieszy wtargnął na pasy mając czerwone światło! Zobacz nagranie!

31 sierpień 2021
Zielona Góra: Pieszy wtargnął na pasy mając czerwone światło! Zobacz nagranie!

Niebezpieczne zdarzenie na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Pieszy wtargnął na jezdnię na czerwonym świetle. Mogło dojść do tragedii!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 31 sierpnia o godzinie 12 na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Zawadzkiego "Zośki" oraz Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Kierujący samochodem osobowym jechał ulicą Zawadzkiego "Zośki" w kierunku skrzyżowania - miał zielone światło. Nagle na przejście dla pieszych na czerwonym świetle wchodzi mężczyzna. Tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy nie doszło do potrącenia.

Dalsza część artykułu pod reklamą

W czasie tegorocznych wakacji w Zielonej Górze doszło do 8 potrąceń rowerzystów na przejazdach dla rowerów i 10 potrąceń pieszych. Policjanci cyklicznie prowadzą akcję "niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Pamiętajmy, że w zderzeniu z samochodem - pieszy i rowerzysta ma dużo mniejsze szanse! 

Przeczytaj też: Grzybiarz znalazł ćwierćtonową bombę z czasów II wojny światowej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u