Ostatni sklep Tesco w Zielonej Górze niedługo zostanie zamknięty!

31 sierpień 2021
Ostatni sklep Tesco w Zielonej Górze niedługo zostanie zamknięty! Redakcja

Ostatnie dni na zakupy w zielonogórskim supermarkecie Tesco. Trwa całkowita wyprzedaż asortymentu!

W drugiej połowie września 2021 roku z map Zielonej Góry zniknie ostatni sklep Tesco należący do brytyjskiej sieci supermarketów oraz hipermarketów. W placówce przy ulicy Wyszyńskiego rozpoczęła się całkowita wyprzedaż asortymentu, wiele produktów jest przecenionych. Dla poszukiwaczy okazji to doskonały moment na zrobienie zakupów!

Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl w budynku po Tesco otwarty zostanie supermarket Netto należący do duńskiego koncernu Salling Group.

Przeczytaj też: Grzybiarz znalazł ćwierćtonową bombę z czasów II wojny światowej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u