Spokojny początek Winobrania. Wpadły 4 osoby z narkotykami!

06 wrzesień 2021
Spokojny początek Winobrania. Wpadły 4 osoby z narkotykami! KMP Zielona Góra

Pierwszy weekend Winobrania w Zielonej Górze był bardzo spokojny. Policjanci nie odnotowali poważniejszych incydentów związanych z zakłócaniem porządku.

Zielonogórscy policjanci podsumowali pierwsze dwa dni imprezy, podczas której, mimo znacznej liczby gości, było spokojnie i bezpiecznie. Zarówno na jarmarku jak i w trakcie imprez towarzyszących policjanci nie odnotowali poważniejszych incydentów. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwało codziennie ponad stu policjantów.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas weekendu zatrzymano natomiast 6 osób na tzw. gorącym uczynku popełnienia przestępstwa, a wśród nich między innymi cztery osoby posiadające narkotyki. Ponadto mundurowi przeprowadzili 59 interwencji, ujawnili 87 wykroczeń. Dotychczas policjanci nie otrzymali zawiadomień związanych z kradzieżami kieszonkowymi w rejonie imprez winobraniowych.

Zabezpieczenie "Winobrania" (pierwszy weekend):

  • zatrzymano na gorącym uczynku – 6 osób
  • ujawniono wykroczeń – 87
  • sporządzono wniosków o ukaranie do sądu – 5
  • nałożono mandatów karnych - 52
  • przeprowadzono interwencji – 59
  • wylegitymowano - 170 osób
  • odwieziono do izby wytrzeźwień lub miejsca zamieszkania – 1 osoba

Czytaj także - Śmiertelny wypadek na S3. Sprawca jechał pod prąd! Jedna osoba zginęła, 4 zostały ranne!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u