Nocny pożar pustostanu w Sulechowie. Ranna jedna osoba!

07 wrzesień 2021
Nocny pożar pustostanu w Sulechowie. Ranna jedna osoba! Redakcja

Nocny pożar pustostanu w Sulechowie, jedna osoba została ranna. W akcji gasniczej brało udział 9 zastępów straży pożarnej. 

We wtorek, 7 września, chwilę po godzinie 1:30 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru budynku przy ulicy Brzozowej w Sulechowie. Istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na budynek obok.

Na miejsce zadysponowano łącznie 9 zastępów straży pożarnej. Strażacy ewakuowali z pustostanu objętego pożarem jedną osobę z lekkimi obrażeniami, był to bezdomny. Dodatkowo z zagrożonego budynku ewakuowano 4 osoby.

Po około godzinie sytuacja pożarowa była już opanowana, pozostało dogaszanie oraz dokładne sprawdzenie budynku pod kątem osób poszkodowanych oraz ewentualnych zarzewi ognia.

Czytaj także - Strażacy ponad 5 godzin wyciągali auto grzybiarza które zatonęło w jeziorze pośrodku lasu! ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u