Zielona Góra: Nietrzeźwa 43-latka wiozła dziecko do szkoły!

08 wrzesień 2021
Zielona Góra: Nietrzeźwa 43-latka wiozła dziecko do szkoły! KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy Kierowca”. Podczas kontroli stanu trzeźwości kierującej fordem okazało się, że kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, wiozła do szkoły swoje dziecko.

Kobieta została skontrolowana przed godziną 8 na ulicy Chopina. Badanie wykazało, że miała prawie 0,4 promila alkoholu w organizmie. 43-latka była zaskoczona obecnością alkoholu w swoim organizmie, ale przyznała policjantom, że dzień wcześniej była na imprezie gdzie piła alkohol. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Działania „Trzeźwy Kierowca” już na stałe wpisały się w kalendarz akcji prowadzonych regularnie przez zielonogórską „drogówkę. Prowadzone już od kilku lat na drogach miasta i powiatu spotykają się z coraz większą aprobatą społeczną, ponieważ powodują eliminowanie z dróg kierujących po alkoholu, a także to, że coraz mniej takich osób decyduje się wsiąść za kierownicę.

Podczas dzisiejszych kontroli mundurowi sprawdzili trzeźwość ok. 500 kierujących. W związku z trwającym Winobraniem policjanci zaplanowali częstsze kontrole stanu trzeźwości kierujących.

Przeczytaj też: Od października numer 998 odbierze operator 112. Czy to dobry wybór?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u