Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą. Szpital uruchomił infolinię dla rodzin poszkodowanych

13 wrzesień 2021
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Szpital uruchomił infolinię dla rodzin Redakcja

Jedna osoba zginęła, a 41 trafiło do szpitali. To bilans tragicznego wypadku na DK32 koło Zielnej Góry. Szpital uruchomił infolinię dla rodzin poszkodowanych.

Dziś na drodze krajowej nr 32 w pobliżu Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku z udziałem dostawczego busa i autobusu PKS jadącym do Gubina. Pojazdy zderzyły się czołowo. Siła była ogromna.

W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. To kierowca dostawczaka. - Do szpitali trafiło 41 osób. 26 jest hospitalizowanych, a 16 na obserwacji - informuje st. kpt. Dariusz Szymura, rzecznik lubuskich strażaków.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Rzepak to nie tylko margaryna. Te miliony sztuk kapusty (tak, tak... rzepak to odmiana kapusty) tworzą pola rzepakowe. Te pola to zdecydowanie jeden z najatrakcyjniejszych plenerów fotograficznych. Dla operatora drona jak i fotografa z obiektywem makro. Zapraszamy na krótką wycieczkę nad jak i w głąb rzepakowych pól. Po więcej sięgnij tutaj: Piotr Stefański YouTube

Poszkodowanych transportowano do szpitali w Zielonej Górze, Żarach, Nowej Soli, Krośnie Odrzańskim oraz Poznaniu. Zielonogórska lecznica uruchomiła już specjalny telefon dla rodzin poszkodowanych.

- W związku z wypadkiem trafiło do nas około 30 osób. Dla najbliższych poszkodowanych uruchomiliśmy specjalny telefon. Informacje można uzyskać dzwoniąc na 68 32 96 341. Prosimy osoby postronne o nieblokowanie linii - czytamy w komunikacie szpitala w Zielonej Górze.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u