Piotr Bromber nowym wiceministrem zdrowia! Będzie odpowiadał za dialog z medykami oraz pacjentami!

13 wrzesień 2021
Piotr Bromber nowym wiceministrem zdrowia! Będzie odpowiadał za dialog z medykami oraz pacjentami! Fot. Ministerstwo Zdrowia/Twitter

Dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ został powołany na nowego wiceministra w Ministerstwie Zdrowia. Piotr Bromber będzie odpowiadał za prowadzenie dialogu z medykami oraz pacjentami!

Premier Mateusz Morawiecki powołał wczoraj na stanowisko podsekretarza stanu Piotra Brombera, dotychczasowego dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. - Powołaliśmy nowego wiceministra, który ma zająć się prowadzeniem dialogu ze wszystkimi grupami zawodowymi, ale również z pacjentami. Chcemy realizować dialog społeczny w każdym wymiarze. - mówił na konferencji minister zdrowia, Adam Niedzielski. 

Mam świadomość, że wśród protestujących jest spora liczba ludzi młodych, którzy wchodzą w tą przestrzeń zawodową i chcą zmian. Jesteśmy otwarci i zapraszamy do dyskusji. - mówił podczas konferencji nowy wiceminister zdrowia, Piotr Bromber.

Czytaj także - Wypadek przy pracy? Sprawdź, jakie otrzymasz świadczenia z ZUS


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u