Nocny pożar stogu słomy koło Gorzowa. Płonie blisko 250 balotów

16 wrzesień 2021
Autor: 
Nocny pożar stogu słomy koło Gorzowa. Płonie blisko 250 balotów Fot. KM PSP Gorzów Wlkp.

Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem stogu słomy w Janczewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Akcja strażaków może potrwać nawet do samego rana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w czwartkowy wieczór, 16 września, o godzinie 21:31. W ogniu stanął stóg słomy na polu przy ulicy Sosnowej w Janczewie.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej.

- Pożarem objęty jest cały stóg. To około 240 balotów - relacjonuje bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Przyczyną pożaru z pewnością jest podpalenie. Działania strażaków mogą zakończyć się nawet jutro nad ranem.

Przeczytaj też: Plaga pijanych kierowców na lubuskich drogach. W jeden dzień zatrzymano aż 11 (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u