Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych

17 wrzesień 2021
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił kobietę na przejściu dla pieszych na ulicy Wyspiańskiego. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w piątkowe popołudnie, 17 września, około godziny 16:00. Kierujący samochodem marki Toyota jechał ulicą Wyspiańskiego w stronę centrum miasta.

- Kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na którym znajdowała się kobieta. Nagle z nieznanych przyczyn mężczyzna ruszył i potrącił pieszą - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Poszkodowana trafiła do szpitala

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia ratunkowego. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szereg szczegółowych badań.

Osobowa Toyota stoi tuż przed rondem Romana Dmowskiego (przy stacji pogotowia) i blokuje prawy pas ruchu.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u