Awaria ciężarówki na rondzie Batorego w Zielonej Górze. Potężny korek na Trasie Północnej!

27 wrzesień 2021
Awaria ciężarówki na rondzie Batorego w Zielonej Górze. Potężny korek na Trasie Północnej! Redakcja

Poważne utrudnienia w ruchu na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Po awarii ciężarówki zator ma ponad 2 kilometry!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 27 września około godziny 14:30. Na rondzie Batorego w Zielonej Górze doszło do awarii samochodu ciężarowego z naczepą. Pojazd blokuje jeden pas ruchu na Trasie Północnej w kierunku ronda na Przylep oraz pas ruchu na rondzie Batorego w kierunku Łężycy. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Ruch na Trasie Północnej jest bardzo duży, zator ma już ponad 2 kilometry długości i sięga do ronda Rady Europy. Utrudnienia na Trasie Północnej można ominąć jadąc przez ulicę Kętrzyńska, Szosę Kisielińską i dalej przez centrum miasta lub zjeżdżając na węźle Zielona Góra Południe. 

Niestety z racji na godziny szczytu przejazd przez miasto również może być utrudniony. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj też: Gorzów Wlkp.: 17-latek w audi uciekał przed policją! Teraz grozi mu 5 lat więzienia!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u