Milczący protest pod placówką straży granicznej w Zielonej Górze. "Wszyscy jesteśmy migrantami" (ZDJĘCIA)

27 wrzesień 2021
Milczący protest pod placówką straży granicznej w Zielonej Górze. "Wszyscy jesteśmy migrantami" Redakcja

Milczący protest przed placówką straży granicznej w Zielonej Górze. Uczestnicy wyrażali sprzeciw wobec wydarzeń na granicy Polski z Białorusią.

W poniedziałek, 27 września o godzinie 18:30 przed placówką straży granicznej w Zielonej Górze odbył się milczący protest. Uczestnicy z transparentami oraz zniczami wyrazili swój sprzeciw wobec wydarzeń na polsko-białoruskiej granicy. W zgromadzeniu udział wzięło około 30 osób. 

Dalsza część artykułu pod reklamą!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielonogórscy pięcioboiści jadą na Igrzyska

"Władza ma krew na rękach", "nikt nie jest nielegalny", "wszyscy jesteśmy migrantami" czy też "pis/mordercy" - z takimi transparentami protestowali w ciszy mieszkańcy Zielonej Góry. Przed płotem placówki postawiono także znicze dla imigrantów, którzy zmarli na granicy Polski z Białorusią

Po około trzydziestu minutach od rozpoczęcia protestu na miejscu pojawiły się patrole policji. Funkcjonariusze poinformowali uczestników, że zgromadzenie jest nielegalne, po czym nakazali się rozejść - protest został zakończony. 

Przeczytaj też: MSWiA oferuje podwyżki dla mundurowych. Lubuscy policjanci: "Porozumienie nie spełnia oczekiwań"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u