Wypadek w Zielonej Górze! Czołowe zderzenie dwóch aut. Droga jest zablokowana!

28 wrzesień 2021
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze! Czołowe zderzenie dwóch aut. Droga jest zablokowana!

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Zielonej Górze. Trzy osoby trafiły do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana!

We wtorek, 28 września w godzinach porannych na ulicy Zielonogórskiej pomiędzy Zieloną Górą a dzielnicą Ochla doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki citroen oraz mercedes. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

W wyniku zderzenia osobowy mercedes wypadł z drogi i zjechał do przydrożnego rowu. - 3 osoby zostały lekko poszkodowane. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy zielonogórskich strażaków. 

Czynności na miejscu prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

Sugerowane objazdy:

  • DW 279 do Świdnicy, a następnie DK 27 do Wilkanowa i DW 282 w kierunku miasta.
  • DW 279 przez Kiełpin do ronda Księżnej Doroty de Talleyrand-Périgord (rondo na Zatonie/Drzonków/Zieloną Górę), na rondzie trzeci zjazd na DW 283 w kierunku miasta.

Przeczytaj też: Milczący protest pod placówką straży granicznej w Zielonej Górze. "Wszyscy jesteśmy migrantami" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u