Młody kierowca miał wypadek. Na pomoc ruszyli mu lubuscy kontrterroryści!

28 wrzesień 2021
Młody kierowca miał wypadek. Na pomoc ruszyli mu lubuscy kontrterroryści! Lubuska Policja

Młody kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna miał ranę głowy. Pomocy udzielili mu lubuscy kontrterroryści wracający z ćwiczeń!

Lubuscy kontrterroryści wracali z ćwiczeń na wojskowym poligonie w Wędrzynie. Na Drodze Wojewódzkiej numer 136 między Lubniewicami a Rudnicą zobaczyli rozbity samochód, który wcześniej uderzył w drzewo. Przy pojeździe stał młody kierowca, który ucierpiał w wyniku wypadku.

Poszkodowany mężczyzna miał uraz głowy, rana obficie krwawiła. Policyjni kontrterroryści udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, a także zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wezwali odpowiednie służby. 

Przeczytaj też: Milczący protest pod placówką straży granicznej w Zielonej Górze. "Wszyscy jesteśmy migrantami" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u