Pożar budynku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba została ranna - jest poparzona (ZDJĘCIA)

01 październik 2021
Autor: 
Pożar budynku w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba ranna Redakcja

Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. To poparzony mężczyzna. Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w piątkowe popołudnie, 1 października, tuż przed godziną 16:00. W ogniu stanęła szopka oraz budynek gospodarczy przy ulicy 9 Maja w Nowogrodzie Bobrzańskim. Obiekty znajdowały się w pobliżu domu jednorodzinnego.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Przyjechały też dwa samochody gaśnicze z OSP Nowogród Bobrzański i Drągowina.

Jedna osoba ranna

W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba. To mężczyzna, który doznał poparzeń. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala przez miejscowy zespół pogotowia.

Sytuacja została już opanowana. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

Przeczytaj też: Pijany kierowca ciężarówki pod Krosnem Odrzańskim. Miał ponad dwa promile alkoholu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u