Kierowca zasłabł na S3 pod Zieloną Górą. W akcji śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana!

03 październik 2021
Kierowca zasłabł na S3 pod Zieloną Górą. W akcji śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana!

Kierowca zasłabł na trasie S3 pod Zieloną Górą. W akcji śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana!

W niedzielę, 3 października około godziny 11 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Stożne jeden z kierowców źle się poczuł. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. Ratownicy udzielają pomocy mężczyźnie, na czas działań całkowicie zablokowane są pasy ruchu w kierunku Zielonej Góry. 

Na trasie stworzyły się już spore utrudnienia, które mogą potrwać nawet godzinę! Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja godzina 12:40 - Starszy mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Ruch odbywa się bez utrudnień. 

Przeczytaj też: Policja w mieszkaniu dziennikarza Wyborczej. Funkcjonariusze rekwirują służbowego laptopa!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u