Bus uderzył w bariery na trasie S3 koło Zielonej Góry. Droga jest zablokowana

04 październik 2021
Autor: 
Bus uderzył w bariery na trasie S3 koło Zielonej Góry Redakcja

Wypadek na S3. Bus uderzył w barierki na wysokości zielonogórskiej Zawady. Trasa S3 w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałkowy wieczór, 4 października, po godzinie 19:00. Kierowca busa marki Renault jadąc od Sulechowa w kierunku Zielonej Góry, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia ratunkowego. Przyjechał też patrol policji oraz służba drogowa.

Trasa S3 zablokowana

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dokładne przyczyny zdarzenia ustala już policja.

Trasa S3 w stronę Zielonej Góry jest zablokowana. Drogowcy otworzyli kierowcom bramę na drogę serwisową S3, z której dalej można wjechać na tzw. "starą trójkę". Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 21:00.

Przeczytaj też: Wjeżdżasz autem do lasu? Strażnicy nie mają taryfy ulgowej. Trwa akcja "Jesień 2021"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u