Pijany 51-latek rozbił samochód o drzewo! Pasażerka trafiła do szpitala!

05 październik 2021
Pijany rozbił samochód o drzewo! Pasażerka trafiła do szpitala! Pijany rozbił samochód o drzewo! Pasażerka trafiła do szpitala!

Nowosolscy policjanci zatrzymali 51-latka, który kierując oplem spowodował wypadek. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

W czwartek, 30 września dyżurny nowosolskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na trasie Podbrzezie Dolne - Bulin. Policjanci z Komisariatu Policji w Kożuchowie szybko pojechali na miejsce zgłoszenia. W przydrożnym rowie zauważyli uszkodzonego opla. Poszkodowana pasażerka doznała obrażeń głowy, więc funkcjonariusze niezwłocznie udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki.

Od kierującego funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została zabrana do szpitala w Nowej Soli, a pijanemu kierowcy nic się nie stało. Mieszkaniec gminy Kożuchów za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Może liczyć się z surowymi konsekwencjami nieodpowiedzialnego zachowania, bowiem odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości, ale także za spowodowanie wypadku.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u