Mikrosamochód dachował na drodze pod Kiełpinem! W akcji 3 zastępy straży pożarnej!

05 październik 2021
Mikrosamochód dachował na drodze pod Kiełpinem! W akcji 3 zastępy straży pożarnej! Redakcja/Archiwum

Mikrosamochód, którym podróżowało dwóch mężczyzn dachował na DW279 pod zielonogórskim Kiełpinem! 

We wtorek, 5 października około godziny 12:40 na Drodze Wojewódzkiej numer 279, około 200 metrów od zielonogórskiego Kiełpina doszło do zdarzenia z udziałem mikrosamochodu. Kierujący pojazdem stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

Mikrosamochód to pojazd dedykowany dla osób nieposiadających uprawnień do prowadzenia standardowych samochodów. Małe auto może rozpędzić się do maksymalnie 40 kilometrów na godzinę a osoba nim kierująca musi mieć więcej niż 14 lat i posiadać kartę motorowerową.

Szczęśliwie w wyniku dzisiejszego zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. Mężczyźni podróżujący pojazdem są trzeźwi, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. 

Czytaj także - Pijany 51-latek rozbił samochód o drzewo! Pasażerka trafiła do szpitala!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u